Martin Štverák

Dragan Jovanov byl druhým rokem vyhlášen jako nejlepší mladý vědec na Evropském multidisciplinárním kongresu „Výživa budoucnosti“

evropsky-multidisciplinarni-kongres-vyziva-budoucnosti-v-novem-sadu

martinstverak.cz oblouk

Minulý víkend se konal Evropský kongres ve městě Novi Sad v Srbsku. Účastníci kongresu, kteří se zúčastnili loňského i letošního ročníku byli z dvaceti statů a to z: Balkánu, Evropy i z celého světa. Kongresu se účastnili zástupci vládních i nevládních organizací na Balkáně. Náš nejznamější expert v Evropě, který je znám i po celém světě v oblasti fytomedicíny, zdravé výživy a ekologie, prezentoval své zkušenosti ve dvou oblastech. První odborná oblast byla věnována epilepsii ve fytomedicíně a druhá problému infekce močových cest a také řešení prevence a obrany v oboru fytomedicíny.

Kongresu se denně účastnilo okolo 1000 návštěvníků. Odborné diskuse s návštěvníky kongresu, kteří měli otázky týkající se jejich zdravotního stavu, se účastnil Dragan Jovanov, který všem poskytl cenné rady. Všem předal své zkušenosti a osobní rady s možným postupem léčení.

dragan-jovanov-ocenen-nejmladsi-nejlepsi-vedec-na-balkane

Tento kongres je první na světě, který je věnován této oblasti a koná se každoročně ve městě Novi Sad v Srbsku. Pro všechny odborníky i organizační výbor tohoto mezinárodního kongresu znamenají nové poznatky možný posun v jejich kariéře.

Motto tohoto kongresu je: „Změníme sebe a tím změníme svět.“

LINKA6K

Internetová adresa Evropského multidisciplinárního kongresu v Novém Sadu, v Srbsku:

http://ishrana-buducnosti.com/

evropsky-multidisciplinarni-kongres-vyziva-budoucnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..